Uwierzyli, że aktualizacja do iOS 8 pozwoli na ładowanie telefonu w… mikrofali!

Dosłownie kilka godzin po tym, jak Apple udostępniło iOS 8, 4chanowcy przypuścili własną kampanię "reklamową", która zawierała informacje o tym, że nowa funkcja iOS'a - Wave, pozwala na ładowanie sprzętu Apple'a w kuchence mikforalowej.

Podobnie wyglądał poprzedni żarcik 4chana, który przekonywał, że aktualizacja do iOS’a 7 sprawi, że nasz telefon stanie się wodoodporny. Profesjonalnie wyglądające i do złudzenia podobne do oficjalnych infografik Apple’a plansze zachwalające nowy, bezprzewodowy sposób ładowania sprzętu wydają się absurdalne. W końcu kto o zdrowych zmysłach zdecyduje się na wsadzenie swojego drogiego sprzętu do mikrofali? Jak się jednak okazuje, znajomość praw fizyki i bycie na bieżąco nie jest domeną wszystkich ludzi na świecie. 4chanowi żartownisie znów mogą pochwalić się sukcesem akcji, która dla niektórych łatwowiernych internautów skończyła się tak:

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.