W Hearthstone’a gra już 20 milionów osób

Z pewnością Blizzard wolałby, żeby te 20 milionów wróciło do grania (i płacenia abonamentu) w World of Warcraft, jednak nie można mieć wszystkiego. Blizzard właśnie pochwalił się, że ich darmowa gra Hearthstone została pobrana 20 milionów razy.

Nie oznacza to oczywiście, że każdy kto pobrał grę, wciągnął się na tyle, żeby grać w nią regularnie, nie wspominając już o wydawaniu w niej realnych pieniędzy, jednak 20 milionów pobrań to i tak wynik, za który należą się gratulacje.

Co więcej – darmowa karcianka Blizzarda okazała się na tyle grywalna, że zaczęto organizować turnieje dla najlepszych zawodników – ten największy zostanie zorganizowany rzecz jasna przez studio Blizzard i odbędzie się na Blizzconie.

Jeśli chodzi o rozwój Hearthstone’a, to już niedługo ukaże się wersja smartfonowa. Biorąc pod uwagę, że jedną partię da się bez problemu rozegrać, np jadąc autobusem, założę się, że do końca roku „pęknie” 30 milionów pobrań.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.