Już (prawie) oficjalnie: Windows 9 będzie… za darmo!

Niepotwierdzone informacje na temat pełnej darmowości Windows 9 krążyły po Sieci już od jakiegoś czasu. Potwierdził je Andreas Diantoro, który jest prezesem indonezyjskiego oddziału Microsoftu.

Sami informowaliśmy o tym fakcie już na początku sierpnia, prawdopodobnie jako pierwszy serwis informacyjny w Polsce. Ale wtedy była to bardziej pogłoska, niż oficjalna informacja. Natomiast obecnie, jeżeli wierzyć prezesowi Microsoft Indonezja (a mimo wszystko zachowujemy pewien dystans do tej rewelacji), to system operacyjny Windows 9 ma być w pełni darmowy dla wszystkich posiadaczy Windows w wersji 8.0 lub nowszej!

Niestety, nie wiemy co z posiadaczami Windows 7 i Windows Vista. Zgadujemy, że nawet jeżeli aktualizacja do Windows 9 będzie darmowa, to jedynie z poziomu aktualnej wersji systemu Microsoftu. Mamy jednak nadzieję, że nasze przeczucia są błędne.

Jutro o godzinie 19:00 Microsoft po raz pierwszy zaprezentuje oficjalnie system Windows 9. Wtedy otrzymamy potwierdzenie (lub zaprzeczenie) tej informacji, z pierwszej ręki…

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.