Windows 9 na wideo

Przed zbliżającą się oficjalną premierą nowego systemu Microsotfu pojawia się coraz więcej różnego rodzaju przecieków i plotek. Tym razem jednak mamy możliwość obejrzenia pracy w nowym systemie (wersja przedprodukcyjna) zarejestrowanej na filmie.

Film zarejestrowali redaktorzy niemieckiego serwisu Winfuture.de, korzystając z wersji systemu nadal określanej jako „Windows Technical Preview”. Tym razem możemy na nim zobaczyć nie tylko, jak wygląda Menu Start, ale ujrzeć je w działaniu. Osoby korzystające na co dzień z Windows 8 rozpoznają też bez problemu wiele funkcji związanych z personalizacją ustawień systemowych.

Ale najciekawsze na tym filmie są bez wątpienia „wirtualne desktopy”. Oczywiście nie jest to jeszcze finalna wersja nowego systemu, ale już teraz można odnieść wrażenie, że ta funkcja – dostępna już przecież od dawna z pomocą dodatkowych aplikacji – w „dziewiątce” zostanie wykorzystana szczególnie mocno i grać będzie pierwsze skrzypce. Sugerowały to już zresztą wcześniejsze przecieki oparte na zrzutach ekranowych, ale film potwierdza to jeszcze dobitniej.

0
Źródło: winfuture.de
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.