Zwiedź Marsa, Wenus i Księżyc prawie jak w Street View

Podczas testów beta gracze mogli zwiedzić Ziemię i Księżyc. Pozostałe planety dały się poznać tylko z krótkich trailerów. Jest jednak sposób, by jeszcze przed premierą gry poznać tereny, po jakich będziemy poruszać się już 9 września.

Miną dziesiątki lat zanim uda nam się zobaczyć co kryje się na powierzchni innych planet. Tymczasem pozostaje nam wirtualna eksploracja. Dzięki technologii, na której opiera się Google Street View, studio Bungie stworzyło narzędzie pozwalające na spacer po powierzchni Marsa, Wenus i Księżyca – planet obecnych w nadchodzącej grze MMORPG – Destiny. Destiny Planet View nie jest jednak tylko suchym połączeniem kilku fotografii. Podczas spaceru i odkrywania nowych miejsc głos lektora opowiada o historii danej lokacji, dzięki czemu możemy lepiej zagłębić się w klimat gry. Gdzieniegdzie poukrywane też są filmy obrazujące konkretne wydarzenie.

Premiera Destiny będzie miała miejsce już 9 września na PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360.

0
Źródło: Bungie
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.