Archos wchodzi na rynek gogli VR

Producent urządzeń z systemem Android wprowadził do swojej oferty gogle Archos VR Glasses, które pozwolą wszystkim użytkownikom smartfonów przenieść się do wirtualnej rzeczywistości za niewielkie pieniądze.

ARCHOS VR Glasses kompatybilne są ze wszystkimi smartfonami z systemem operacyjnym Android, Windows Phone i iOS z wyświetlaczem o przekątnej do 6 cali. Okulary wirtualnej rzeczywistości umożliwią użytkownikom oglądanie filmów 3D i granie w gry oraz korzystanie z aplikacji zapewniających realistyczne doznania. Równocześnie producent wprowadzi też na rynek bezprzewodowy kontroler, dzięki któremu obsługa aplikacji i gier będzie uproszczona.

ARCHOS VR Glasses obsługują wszystkie aplikacje wykorzystujące technologię Virtual Reality, a uaktualniony odtwarzacz ARCHOS Video Player pozwala na oglądanie wideo w stereoskopowym trybie 3D. Najlepsze efekty zapewniają 5-calowe smartfony z obrazem w jakości HD, czterordzeniowym procesorem (lub lepszym) i czujnikami ruchu takimi jak akcelerometr i żyroskop.

Urządzenie trafi na rynek już w listopadzie w sugerowanej cenie 119 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.