Arist zaparzy Ci wymarzoną kawę

Jeśli kochacie ten gorący, czarny trunek z pewnością w Waszych domach od dawna stoją ekspresy do kawy. Postęp technologiczny także ich nie ominął. Poznajcie pierwszy, inteligentny ekspres zintegrowany ze smartfonem.

Arist wygląda jak zwykły ekspres do kawy, ale dzięki współpracy ze smartfonem zyskuje dodatkową funkcjonalność. Dedykowana aplikacja pozwala regulować temperaturę wody i jej ciśnienie, ilość ziaren, stopień ich zmielenia czy ilość mleka. Innymi słowy wszystko, co może wpłynąć na smak czarnego trunku.

To jednak nie wszystko. Aplikacja pozwoli nam pobrać przepisy od innych użytkowników (ponad sto tysięcy propozycji na ten moment) oraz na podstawie naszych dziennych nawyków zaproponuje nam o określonej porze konkretny rodzaj kawy. Dodatkowo do zestawu dołączone są naklejki z NFC, którymi można oznaczyć kubki – w ten sposób maszyna rozpozna danego użytkownika i poda mu jego ulubioną kawę.

Arist zebrał już odpowiednią ilość pieniędzy na Kickstarterze, gdzie otrzymać go można już od kwoty 299 dolarów. Do pierwszych klientów inteligentny ekspres trafi w czerwcu przyszłego roku.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.