Armia desktopów na PGA 2014

NTT System, największy krajowy producent sprzętu komputerowego po raz kolejny będzie uczestniczył w organizacji Poznań Game Arena (PGA), które rozpoczną się już w najbliższy piątek, 24 października.

Impreza organizowana już po raz dziesiąty przez Międzynarodowe Targi Poznańskie rozwija się i corocznie gromadzi rzesze fanów multimedialnej rozrywki. W tym roku spodziewanych jest aż 50 tys. zwiedzających (czyli o 20 proc. więcej, niż w rekordowym 2013 r.), a lista wystawców obejmuje 100 firm.

NTT System dostarczy na potrzeby PGA aż 220 desktopów czterech typów, przeznaczonych dla najbardziej wymagających entuzjastów komputerowej rozrywki. Będą to najnowsze konstrukcje w limitowanych wersjach z serii NTT Game: Dragon, Falcon, Warrior oraz Warrior Nvidia Edition.

CHIP również będzie obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.

0
Źródło: NTT
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.