Baseny, duchy i… Gwiezdne Wojny

Któż by się tego spodziewał... EA tak bardzo wsłuchało się w głosy graczy, że jeszcze do końca roku udostępni brakujące elementy w bezpłatnych łatkach aktualizacyjnych.

W pierwszej kolejności – bo jeszcze w tym miesiącu – w The Sims 4 pojawią się duchy. Jeśli nasi Simowie umrą to zaczną pojawiać się w naszym domostwie. Gdy zaprosimy je do domu staną się ponownie w pełni kontrolowanymi postaciami. Razem z tą aktualizacją do gry wejdą też kostiumy z Gwiezdnych Wojen oraz nowe kolory oczu.

W kolejnym miesiącu zaś pojawią się baseny (tak, te baseny, na które w podstawce developerom zabrakło czasu) oraz dzieci w wieku przedszkolnym (o to też przyczepiłam się w recenzji gry). Oprócz tego łatki poprawią także drobne błędy w grze i dodadzą nowe kariery oraz nagrody. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie pod TYM linkiem.

0
Źródło: Gamespot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.