ClickStick: antyperspirant też może być inteligentny

Na Kickstarterze często znaleźć można gadżety, które przydają się tylko w skrajnych przypadkach; smart produkty, które łącząc się z naszymi komórkami mają nam poprawić komfort życia.

ClickStick należy właśnie do tego typu ciekawostek. Wydawać by się mogło, że każdy wie jak używać sztyftu pod pachę. Jednak twórcy ClickSticka są odmiennego zdania. Urządzenie z wymiennym wkładem żelowym łączy się bezprzewodowo z naszym smartfonem w momencie jego użycia. Za pomocą aplikacji możemy ustawić nasze dane osobowe – wiek, wzrost, wagę, płeć czy stopień aktywności. Dodatkowo apka odczytuje naszą aktywność z innych aplikacji np. Endomondo, by móc odmierzyć nam idealną dawkę antyperspirantu. Każdy miłośnik dbania o własne potrzeby chyba będzie tym zachwycony;). Aplikacja podpowie także na ile dozowań wystarczy żelu.

Do tego producent dorzucił jeszcze diodę LED, żeby gadżet wyglądał bardziej futurystycznie. Całość zasilana jest dwoma bateryjkami AAA.

Jeśli produkt zdobędzie 55 tys. dolarów na Kickstarterze, zadebiutuje na rynku już w maju przyszłego roku. Najtańszy ClickStick zamówimy za 21 dolarów.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.