Darmowa edycja DriveClub tymczasowo wstrzymana

DriveClub, obiecujące, zręcznościowe wyścigi nastawione na aspekty społecznościowe debiutują dziś na konsoli PS4. Równo z premierą pełnej wersji, posiadacze abonamentu PS+ mieli także otrzymać skromniejszą edycję gry. Niestety obejdą się oni smakiem.

Mimo, że premiera gry została przesunięta o prawie rok, twórcom i tak nie udało się zapobiec problemom związanym z infrastrukturą sieci. Na swoim Facebooku Evolution Studio poinformowało graczy, że z uwagi na sporą aktywność użytkowników i intensywne korzystanie z funkcji społecznościowych serwery nie działają stabilnie. W związku z tym podjęto trudną decyzję o tymczasowym wstrzymaniu darmowej wersji gry oraz aplikacji MyDriveClub, by pomóc tym, którzy zakupili już pełną wersję. Ekipa stara się jak najszybciej rozwiązać ten problem i przeprasza wszystkich, którzy czują się zawiedzeni.

Na ten moment działają tylko płatne wersje gry – pudełkowa, cyfrowa i rozszerzenie edycji DriveClub: PS Plus.

0
Źródło: Facebook
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.