Dziś startuje darmowe FOnline 2

Interplay już kilka lat temu zrezygnował z tworzenia Fallouta Online, ale tam gdzie nie może producent, wchodzi zaangażowana społeczność fanowska.

Fani Fallouta mogą wybrać się na sentymentalną podróż do swoich najlepszych wspomnień związanych z tą grą, jednocześnie doświadczając rzeczy zupełnie nowych jak walka z prawdziwymi graczami, współpraca z nimi i odkrywanie swojej drogi w świecie osadzonym w realiach i miejscu, w którym odgrywały się oryginalne gry Falllout 1 i 2. Wydarzenia usytuowane są w roku 2237 – czyli dokładnie 4 lata przed historią znaną z Fallouta 2. Gracz będzie mógł zostać członkiem Enklawy, Bractwa Stali lub założyć własny gang nie opowiadający się po żadnej ze stron.

Grę cechuje autorski silnik oparty na technologii Fallout 2. Prace nad FOnline 2 trwają już dwa lata i co pewien czas wgrywane są nowe zawartości. Dziś debiutuje właśnie najnowsza wersja gry – całość dostępna jest w języku polskim pod TYM linkiem.

0
Źródło: Fonline2.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.