EA Access dużym sukcesem

Wydawnictwo Electronic Arts uruchomiło w lipcu nową usługę, która w zamian za stałą, miesięczną i niewygórowaną opłatą pozwala na konsoli Xbox One na darmowe pobieranie i granie w gry tegoż wydawnictwa. Graczom ten pomysł się spodobał.

Posiadacze konsoli Xbox One za opłatę 30 złotych miesięcznie mają dostęp do wybranych gier z katalogu Electronic Arts bez dodatkowych opłat. Oprócz tego, uzyskują 10-procentowy rabat na wszystkie inne zakupy gier i dodatków do nich ze stajni tegoż wydawnictwa.

Usługa ruszyła w wersji beta w lipcu, a od sierpnia jest już dostępna dla wszystkich. I, jak się okazuje, zdobyła uznanie i sympatię graczy. Dyrektor generalny Electronic Arts, Andrew Wilson, twierdzi, że ilość subskrybentów „znacznie przewyższyła najbardziej optymistyczne przewidywania” jego firmy.

Na chwilę obecną w EA Access znajdują się całkiem świeże, wysokobudżetowe gry, w tym FIFA 14, Battlefield 4 czy Need for Speed: Rivals. Wydawnictwo twierdzi też, że żadna z gier nie zostanie usunięta z EA Access, a będą dodawane nowe.

Sony jest zdania, że ta usługa nie zapewnia graczom odpowiedniej wartości i nie przewiduje jej uruchomienia na PlayStation 4.

0
Źródło: CVG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.