Finały League of Legends obejrzemy w telewizji i w… kinie!

W najbliższa niedzielę, w Seulu odbędzie się finał Mistrzostw Świata w League of Legends. Pretendentami do tytułu mistrza są: koreańska drużyna Samsung White oraz chiński Star Horn Royal Club. Na transmisję finałów zdecydowały się telewizja Polsat oraz Multikino.

Jeśli tym razem, rozgrywki w LOL-a chcielibyście obejrzeć na czymś innym, niż na ekranie swojego komputera, to jest ku temu okazja. Multikino organizuje specjalną transmisję finałów w 7 kinach: w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu 51, Szczecinie, Arkadach Wrocławskich oraz na warszawskim Ursynowie. Bilet na tą przyjemność kosztować będzie 34 złote.

Dla nieco bardziej leniwych fanów, którzy woleliby zrelaksować się przed telewizorem zostaje kanał Polsat Viasat Explore. Co ciekawe, rozgrywki na Polsacie komentować będą Bartłomiej „Tybek” Tybor, Łukasz „LeoFromKorea” Mirek oraz Oskar „Vander” Bogdan.

Pieniędzy w e-sporcie przybywa, więc rosnące zainteresowanie tym zjawiskiem ze strony nieco starszych mediów nie powinno nikogo dziwić. Może w przyszłym roku doczekamy się transmisji z Intel Extreme Masters – w końcu finały ponownie odbędą się w Katowickim Spodku.

0
Źródło: polygamia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.