HTC Nexus 9 zaprezentowany oficjalnie!

W końcu się doczekaliśmy. Google zaprezentowało swój najnowszy, flagowy tablet Nexus 9 z Androidem 5.0 na pokładzie i układem NVIDIA Tegra K-1.

Wyświetlacz IPS LCD o przekątnej 8,9″, 64-bitowa NVIDIA Tegra K1 taktowana 2,3 GHz, układ graficzny Kepler DX1 GPU, 8-megapixelowa kamera z tyłu i 1,6-megapixelowa kamera z przodu, dwa głośniki HTC BoomSound, bateria o pojemności 6700mAh (która ma zapewnić ok. 9 godzin pracy bez ładowania) i obudowa dostępna w trzech kolorach: czarnym, złotym i białym to najważniejsze cechy nowego Nexusa 9 produkcji HTC.

Do tego, Google wypuści na rynek również magnetyczną klawiaturę do swojego tabletu, podobną do Type Cover, znanej ze sprzętu Microsoftu – Surface Pro 3. Cenowo, tablet również prezentuje się całkiem atrakcyjnie: najtańszą, 16GB wersję bez LTE będzie można kupić w USA za 399$ (ok 1650zł). Poniżej prezentujemy oficjalny cennik:

  • 16GB: 399$
  • 32GB: 479$
  • 32GB z LTE: 599$

Od jutra ruszy opcja zamówień przedpremierowych, a od 3 listopada tablet trafi do amerykańskich sklepów.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.