HTC opóźnia premierę swojego inteligentnego zegarka

Smartwatch od HTC miał pojawić się jeszcze w tym roku, jednak HTC zmieniło zdanie i postanowiło zaprezentować swoje urządzenie dopiero w przyszłym roku. "Chcemy po prostu zrobić je dobrze" - powiedział Drew Bramford

„Chcemy po prostu zrobić go dobrze” – powiedział Drew Bramford, szef HTC Creative Labs. „Według nas, nie udało się to jeszcze nikomu” -dodaje na tym samym wdechu. Cóż, opóźnianie premiery sprzętu z kategorii, w której obecnie prawie wszyscy najwięksi producenci walczą o miejsca na podium i serca użytkowników może nie wydawać się na pierwszy rzut oka mądrym pomysłem. Jeśli jednak przypomnimy sobie, że HTC dzięki swoim dopracowanym rozwiązaniom już raz sięgnęło po androidową koronę (co prawda nie jest to historia najnowsza), być może uda im się to ponownie. Tym razem w segmencie inteligentnych zegarków. Przekonamy się o tym dopiero na początku przyszłego roku.

0
Źródło: Recode
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.