Nowa gra Tima Schafera po cichu wchodzi do sprzedaży

W zalewie jesiennych, wysokobudżetowych tytułów łatwo przegapić mniejsze perełki. Na Steamie zadebiutował bez zbędnego szumu sequel zabawnej i wciągającej gry RPG, w której nie brakuje epickich walki i główkowania.

Pełna humoru opowieść o dzieciach ratujących Halloween przypadnie do gustu wszystkim fanom przygodówek i gier RPG. W stosunku do części pierwszej wprowadzono kilka usprawnień w mechanice gry, ale walki dalej przebiegają bez zmian. Siłą naszych bohaterów są kostiumy, które dodają im unikalnych właściwości w trakcie rozwiązywania zagadek i które przeobrażają ich w super herosów na bitewnych arenach. Całość utrzymana jest w kolorowej, kreskówkowej oprawie.

Gra jest już dostępna na Steam. Costume Quest 2 miał pojawić się także na konsolach starej i nowej generacji, lecz na chwilę obecną nie podano żadnych precyzyjnych informacji.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.