Pełna paczka tapet do Androida 5.0 Lollipop

Niektórzy użytkownicy tabletów i smartfonów będą się mogli cieszyć nową wersją Androida już niedługo, inni nieco później, a jeszcze inni pewnie nigdy nie doczekają się odpowiedniej aktualizacji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, by już dziś zacząć korzystać z zestawu tapet przygotowanych dla nowego systemu.

Wygląda na to, że inspiracją dla twórców tych grafik – a przynajmniej części z nich – były obrazy Ziemi, obserwowanej z poziomu aplikacji Google Maps. Właśnie one wydają się w tym zestawie najciekawsze i – moim skromnym zdaniem – również najładniejsze. Ale mamy też motywy architektoniczne i motywy totalnie abstrakcyjne – do wyboru, do koloru.

Tapety do ściągnięcia w pełnej rozdzielczości dostępne są pod tym linkiem. Wystarczy kliknąć na tapecie, która spodoba nam się najbardziej, a następnie zapisać obrazek wyświetlony w pełnej rozdzielczości (lub też po prostu użyć polecenia Zapisz link jako… ), przenieść go do swojego urządzenia i ustawić jako tapetę systemową. A to już będzie PRAWIE jak Android 5.0 na naszym smartfonie czy tablecie… 😉

0
Źródło: ortud.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.