Polska premiera Lords of The Fallen przyspieszona!

Polskie studio CI Games, twórcy Lords of The Fallen postanowili nie dyskryminować polskich graczy i zmienili datę polskiej premiery gry Lords of The Fallen, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską.

Co prawda Lords of The Fallen nie zdobyła takiego rozgłosu, jak na przykład Wiedźmin 3, jednak jestem pewien, że ta produkcja CI Games zdobędzie wielu wiernych fanów. Prezes CI Games w oficjalnym komunikacie prasowym na temat przesunięcia polskiej premiery wypowiedział się następująco:

Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć polską premierę gry o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską. Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze i umożliwić im jako pierwszym rozpocząć przygodę z Lords of the Fallen.

To świetna wiadomość, szczególnie, że z niecierpliwością czekam na premierę gry i mam nadzieję, że nie zawiodę się na samej produkcji.

Premierę przesunięto na 28 października.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.