Polska premiera Lords of The Fallen przyspieszona!

Polskie studio CI Games, twórcy Lords of The Fallen postanowili nie dyskryminować polskich graczy i zmienili datę polskiej premiery gry Lords of The Fallen, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską.

Co prawda Lords of The Fallen nie zdobyła takiego rozgłosu, jak na przykład Wiedźmin 3, jednak jestem pewien, że ta produkcja CI Games zdobędzie wielu wiernych fanów. Prezes CI Games w oficjalnym komunikacie prasowym na temat przesunięcia polskiej premiery wypowiedział się następująco:

Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć polską premierę gry o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską. Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze i umożliwić im jako pierwszym rozpocząć przygodę z Lords of the Fallen.

To świetna wiadomość, szczególnie, że z niecierpliwością czekam na premierę gry i mam nadzieję, że nie zawiodę się na samej produkcji.

Premierę przesunięto na 28 października.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.