Poznajcie Goodwell – szczoteczkę do zębów na abonament

Szczoteczka do zębów łącząca się ze smartfonem nie jest nowym pomysłem. Takie wynalazki lądowały już na Kickstarterze. Goodwell jednak idzie o krok dalej i oprócz standardowej aplikacji sprawdzającej dokładność mycia zębów oferuje też nowe rozwiązanie.

Jego twórca obliczył bowiem, że każdy z nas w ciągu życia zużywa około 300 szczoteczek do zębów i tym samym zaśmieca planetę 5,4 kg plastiku. Goodwell ma być bardziej ekologiczne (przynajmniej w teorii). Aluminiowy uchwyt tej inteligentnej szczoteczki będzie stały, natomiast cztery razy w roku w ramach subskrybcji za 79 dolarów rocznie otrzymamy wymienne końcówki. Podstawowa szczoteczka ma kosztować 69 dolarów, ale można zdecydować się na wersję z opakowaniem i końcówkami takimi jak flosser czy skrobaczka do języka. W planach jest także wydanie części przekształcających szczoteczkę w widelec czy łyżkę.

Na razie twórca stara się zainteresować produktem internautów na platformie Crowdsuplly, gdzie stara się uzyskać dofinansowanie w kwocie 12,5 tys. dolarów. Wpłat do tej pory było niewiele, ale kampania potrwa jeszcze 33 dni.

0
Źródło: crowdsupply.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.