Ryse: Son of Rome dostępne od teraz na PC

Ryse: Son of Rome od Cryteka dostępne jest od dziś w wersji cyfrowej na PC. Tytuł w pełni korzysta z możliwości komputerów osobistych, oferując graczom podróż do Imperium Rzymskiego z obsługą rozdzielczości 4K.

W Ryse: Son of Rome gracze wcielają się w postać Mariusa Titusa i towarzyszą młodemu żołnierzowi w podróży do najdalszych zakątków Imperium Rzymskiego, w poszukiwaniu zemsty za wymordowaną rodzinę. Marius musi uczestniczyć w krwawych bitwach, zdobyć pozycję nieustraszonego dowódcy armii oraz doświadczyć prawdziwego smaku zemsty. Ryse zawiera także tryb kooperacji dla wielu graczy, w którym współpracujący gladiatorzy mogą walczyć u swego boku, pokonując żądne krwi szeregi wrogów.

Wersja PC zawiera materiał bonusowy, dostępny wcześniej jako cztery pakiety DLC na konsolę Xbox One. Dodaje on do gry ponad tuzin map w trybie multiplayer, jak również coś wyłącznie dla graczy o mocnych nerwach: tryb Survival. Dodatkowo gracze otrzymują pięć skórek, w które mogą ubrać swojego gladiatora.

0
Źródło: Crytek
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.