Smartwatch od Microsoftu w ciągu najbliższych tygodni

Jak dowiedział się Forbes, Microsoft zaprezentuje światu swój własny pomysł na inteligentny zegarek już w przeciągu najbliższych kilku tygodni.

Pogłoski dotyczące smartwatch’a z okienkami na pokładzie pojawiają się już od dawna, podobnie jak ciekawe koncepcje tego, jak mógłby wyglądać taki zegarkowy Windows. Żadne zdjęcia ani zrzuty ekranowe nie przedostały się jednak na razie do wiadomości szerszej opinii publicznej (ilustracje otwierające ten artykuł to tylko owoc wyobraźni grafików), wiemy natomiast co nieco na temat funkcjonalności nowego urządzenia Microsoftu.

Najciekawsze jest chyba to, że zapowiadany smartwatch ma współpracować ze wszystkimi platformami mobilnymi, a więc nie będzie ograniczał się wyłącznie do „Okienek”. Na pokładzie znajdzie się oczywiście szereg czujników, pozwalających chociażby na pasywne rejestrowanie pracy serca użytkownika. Zaletą urządzenia ma być ponadprzeciętnie (jak na tę klasę) długi czas pracy po naładowaniu – ponad dwa dni normalnego użytkowania.

0
Źródło: Forbes.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.