Sprawdź, jak będziesz wyglądać za 20 lat

Niektórzy po weekendzie w poniedziałek z rana czują się tak, jakby nosili na karku co najmniej dwa krzyżyki więcej. Nawet bez specjalnej aplikacji... ;-)

Jeśli jednak jesteście ciekawi, jak w przypadku waszej twarzy przebiegać będzie proces starzenia, to stworzona przez Orange strona „Future Self” jest w stanie wam to pokazać. Funkcjonująca na niej aplikacja oparta jest na zaawansowanych algorytmach rozpoznawania twarzy, połączonych z symulacją zmian, jakie zachodzą, gdy przybywa nam lat. Końcowy efekt „postarzony jest” o 20 lat i wygląda naprawdę ciekawie, choć moim zdaniem stanowczo zbyt „komiksowato”. Traci przez to na wiarygodności.

Najlepszym sposobem skorzystania z aplikacji jest kamerka internetowa – wtedy będziemy mogli oglądać siebie – w postaci naszego własnego „awatara” starszego o 20 lat – całkowicie na żywo. Jeśli ktoś nie chce lub nie może podłączać kamerki, istnieje też możliwość załadowania zdjęcia (powinno zostać wykonane całkowicie na wprost, en face).

20 lat minęęęęło, jak jeden dzień… 😉 Miłej zabawy na stronie Future Self!

0
Źródło: Orange
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.