Szukasz bezpłatnych map offline dla Androida?

Mapy HERE tworzone przez oddział Nokii jeszcze do niedawna dostępne były wyłącznie dla posiadaczy smartfonów i tabletów z Windows Phone. 8 października firma postanowiła wypuścić wersję dla Samsungów z rodziny Galaxy. Długo nie musieliśmy czekać, by apka trafiła też na pozostałe urządzenia z Androidem.

Jeśli zależy Wam na nawigacji głosowej offline i możliwości zapisu map wybranego kraju do pamięci smartfona warto sprawdzić aplikację przygotowaną przez HERE. Finowie właśnie udostępnili je bezpłatnie wszystkim użytkownikom Androida (wersja 4.1. lub wyższa). Rekomendowanymi urządzeniami są wszystkie smartfony posiadające minimum 1 GB RAM-u i wyświetlacz o rozmiarach od 4 do 6 cali.

Minus? W zasadzie tylko jeden. HERE są dostępne na razie w wersji beta, a zatem nie pobierzecie ich bezpośrednio z Google Play. Aplikację należy pobrać z TEGO linku i zainstalować ją ręcznie z pliku.apk.

Powiązane treści:

Nawigacja android – ranking najlepszych nawigacji samochodowych

0
Źródło: 360.here.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.