Tak wygląda Powers – pierwszy serial wyłącznie dla posiadaczy PlayStation

PS4 reklamowane było jako konsola dla graczy, co tłumaczyło po części ograniczoną funkcjonalność sprzętu. W ten sposób produkt Sony choćby w teorii odróżniał się od Xbox One nastawionego na multimedialną rozrywkę.

Wiemy, że Sony planuje jeszcze w tym roku uruchomić własną, internetową telewizję. O ile jednak pierwsze plotki sugerują, że jej abonament nie będzie tańczy od alternatywnych kablówek tak sami gracze opłacający PlayStation Plus otrzymają darmową zawartość. Sony Pictures Television, znane z realizacji popularnego serialu „Breaking Bad”, na ekrany telewizorów przeniesie komiksową serię „Powers”. Produkcja będzie dostępna wyłącznie dla użytkowników sieci PSN. Na razie wiadomo, że serial pojawi się na rynku amerykańskim, ale niewykluczone, że trafi także do Europy.

Powers opowie historię pary detektywów – Christiana Walkera (w tej roli Sharlto Coplay znany z „Dystrykt 9” czy „Elizjum”) i Deeny Pilgrim (Susan Heyword z „The Following”)- rozwiązujących sprawy kryminalne związane z osobami obdarzonymi supermocami.

0
Źródło: The Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.