Titanfall oraz Borderlands: The Pre-Sequel na Poznań Game Arena

Nvidia, czyli jedna z największych na świecie firm, produkująca karty graficzne również pojawi się podczas Poznań Game Arena 2014. Na jej stoisku czeka nas sporo atrakcji.

Znana marka zaprezentuje najnowsze karty graficzne oraz tablet Shield. Nie może tam jednak zabraknąć gier. Każdy z was będzie mógł spróbować swoich sił w Titanfall oraz Borderlands: The Pre-Sequel.

To ciekawe produkcje, które przyciągają sporo miłośników. Podczas PGA 2014 będziecie mogli zmierzyć się między sobą zarówno na komputerach, jak i na tabletach Shield. Na stoisku Nvidia z pewnością nie zabraknie atrakcyjnych nagród, wśród których będą gadżety, karty graficzne GTX 970 oraz wspomniany tablet.

CHIP również jest obecny na targach PGA 2014 ze swoim stoiskiem. Szykujemy dla was wiele atrakcji, w tym prezentację najnowszych zdobycz techniki w elektronice użytkowej, które mogą przydać się zarówno zapalonym graczom, jak i tym niedzielnym.

0
Źródło: Nvidia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.