W Dying Light też zostaniesz zombie [wideo]

Techland pochwalił się właśnie nowym trybem gry, w którym - niczym w Evolve - razem z trzema innymi graczami będziemy się starali pokonać super silnego mutanta, kontrolowanego przez innego gracza.

Jeśli po skończeniu głównej kampanii fabularnej (około 50 godzin) będziecie mieli dalej ochotę powalczyć w świecie Dying Light twórcy przygotowali ciekawy dodatek. W trybie inwazji czterech graczy zostanie zaatakowanych nie tylko przez zwyczajne zombiaki, ale też wybitnie groźnego przeciwnika, którego nie da się położyć jednym strzałem. Szybki, silny, dysponujący specjalnymi umiejętnościami potwór będzie o tyle trudny do pokonania, że za jego kontrolę odpowiadać będzie obcy gracz.

Niestety możliwość sterowania Nocnym Łowcą przypadnie w udziale tylko tym graczom, którzy złożą zamówienie przedpremierowe. Premiera Dying Light zaplanowana jest na 30 stycznia przyszłego roku.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.