W Hearthstone na Androidzie zagramy jeszcze w tym roku!

Popularna karcianka Blizzarda jeszcze w tym roku pojawi się na tabletach z Androidem. Na wersję na smartfony z iOS i Androidem będziemy musieli poczekać trochę dłużej.

Hearthstone to obecnie najpopularniejsza gra Blizzarda, którą pobrało już ponad 20 milionów użytkowników. I już niedługo, czyli do końca tego roku pojawi się w wersji na tablety z Androidem – będzie to prawie na pewno port wersji dostępnej aktualnie na iPady.

Jeśli chodzi o wersję na smartfony, Blizzard o niej nie zapomniał. Producent pochwalił się nawet, że testuje już wersję karcianki na smartfony, jednak jeszcze nie uporał się z kilkoma problemami. Największym z nich jest oczywiście dostosowanie interfejsu do mniejszego ekranu – to i kilka innych technicznych problemów sprawia, że pracownicy studia o dacie premiery wersji smartfonowej wypowiadają się bardzo ostrożnie – ma ukazać się ona „na początku przyszłego roku” – jeśli Blizzardowi uda się dostosować interfejs, Hearthstone może okazać się najpopularniejszą grą na smartfony w 2015 roku.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.