Wątpicie w „Wiedźmina” z aktorami? Zobaczcie „Ambition”

12 listopada sonda kosmiczna po 10 latach lotu raz pierwszy wyląduje na powierzchni komety, by przez następny rok obserwować zmiany zachodzące na jej powierzchni. By uczcić i zainteresować szerszą publiczność jedną z najważniejszych misji kosmicznych w ciągu ostatniej dekady Europejska Agencja Kosmiczna postanowiła poprosić o pomoc polskie studio Platige Image.

W filmie wyreżyserowanym przez Tomka Bagińskiego widzimy dwie znane twarze – Aidana Gillena znanego z „Gry o Tron” i Aisling Franciosi z „Upadku”. Aktorzy wcielili się w rolę Mistrza i Uczennicy, którzy odbywają krótką rozmowę na temat siły ludzkiej ambicji, pozwalającej dokonywać rzeczy niemożliwych. Połączenie widowiskowych efektów specjalnych, krajobrazów Islandii i gry aktorskiej budzą dobre nadzieje na przyszłość pełnometrażowego filmu o losach Wiedźmina.

Powyżej możecie obejrzeć jeszcze materiał zza kulis. Doskonale całą akcję podsumowuje Łukasz Sobisz z Platige Image „Sam pomysł na kampanie jest zdecydowanie bardzo trafiony, chociaż może strzelając sobie trochę w stopę muszę powiedzieć, że dziwi mnie bardzo, że w dzisiejszych czasach jest coś takiego w ogóle potrzebne. Ludzkość wysyła sondę w kosmos, która zamierza dogonić kometę i wylądować na jej powierzchni, a potrzebujemy wielkiego reżysera, filmu i aktorów, żeby przekonać ludzi, że jest to interesujące.”
0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.