Xbox One pojawi się na PGA 2014

Po pierwsze: Xbox One i pierwsza w Polsce prezentacja na wielką skalę! Po drugie: przedpremierowe pokazy tytułów Sunset Overdrive i najnowsza część serii Assassin's Creed: Unity. Po trzecie imponujące stoisko ze stanowiskami do gier!

Microsoft, producent konsoli Xbox One, zaprasza fanów gier wideo na strefę pokazową podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena. Od piątku 24 października, do niedzieli, 26 października, na ponad 100m2

, będą prezentowane najnowsze gry na konsolę Xbox One, wśród nich m.in. Forza Horizon 2. Do dyspozycji odwiedzających będą również stanowiska z grami wykorzystującymi sensor Kinect dla Xbox One, w tym taneczne Dance Central Spotlight oraz sportowe Kinect Sports Rivals.

Na strefie będzie również dostępna przedpremierowo, wyłącznie na Xbox One, gra Sunset Overdrive (dostępna od 30 października) oraz, we współpracy z firmą Ubisoft, najnowsza cześć serii Assassins’s Creed: Unity (dostępna od 14 listopada).

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.