Co znajdziemy w tablecie z Rumunii?

Zintegrowany czterordzeniowy procesor, wbudowana funkcja 3G i GPS, 7-calowy wyświetlacz i system operacyjny Android 4.4. To cechy nowego tabletu Allview, który dziś trafia do sprzedaży.

Tablet dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym. Wyposażony został w procesor quad core z częstotliwością taktowania 1,3 GHz i zintegrowaną funkcję 3G HSPA+, dzięki której połączenie z internetem jest dostępne wszędzie i o każdej porze. Dodatkowo, tablet posiada funkcję dzwonienia oraz tryb nawigacji, który łączy się z GPS-em i dedykowanym oprogramowaniem. Dzięki funkcji Bluetooth, AX5 Nano Q można podłączyć do dowolnych akcesoriów i urządzeń.

Uzupełnieniem specyfikacji są dwie kamery, których – oprócz robienia zdjęć – można używać do rozmów wideo 3G. Całością zarządza system operacyjny Android 4.4.2 KitKat. Dzięki zintegrowanej funkcji wyświetlacza Wireless, wszystkie pliki z tabletu można przeglądać na telewizorze z portem HDMI, używając adaptera Smart2View.

Tablet Allview AX5 Nano Q dostępny jest w przedsprzedaży za 299 zł.

0
Źródło: AllView
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.