Dying Light: edycja przedpremierowa wkrótce w sklepach!

Premiera Dying Light zbliża się wielkimi krokami. Niedawno Techland zaprezentował specjalne wydania, w jakich gra będzie dostępna (oprócz standardowej - Edycja Kolekcjonerska, Premium oraz Cyfrowa Deluxe), lecz to nie koniec niespodzianek.

W dniu 5 grudnia 2014 pojawią się specjalne Edycje Przedpremierowe Dying Light, które będzie można odnaleźć na półkach sklepowych w dedykowanych opakowaniach, w cenie 19,90 zł. W pudełku Edycji Przedpremierowej znajdziemy oficjalną koszulkę Dying Light – unikatową, z oznaczeniem „Day One Edition”, dostępną w rozmiarach M/L/XL. Ponadto pudełko zawierać będzie DLC „Be the Zombie”, umożliwiające wcielenie się w postać potężnego zombie, Nocnego Łowcę, którym można najeżdżać rozgrywki co-op innych graczy.

Za 19,90 zł otrzymujemy zatem koszulkę i DLC. Co dalej? Po premierze Dying Light (30.01.2015) wystarczy zgłosić się do tego samego sklepu i przedstawić paragon, by zakupić grę w dowolnie wybranej wersji (PlayStation 4, Xbox One i PC), w cenie obniżonej o koszt pre-ordera. Oba dodatki będą zatem bonusem do zakupionej gry, a z całą pewnością wielu fanów doceni fakt, że będą mogli pochwalić się oficjalną i unikatową koszulką już na blisko dwa miesiące przed premierą!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.