Fotografia analogowa? To dzieło szatana! [wideo]

Czasy aparatów analogowych już bezpowrotnie minęły. Dziś każdy pstryka fotki smartfonem w hurtowych ilościach i umieszcza je na Instagramie. Zobaczcie reakcje dzieci, które po raz pierwszy w życiu zetknęły się z klasycznym aparatem fotograficznym.

W ręce maluchów oddany został Canon SureShot 86 Zoom – według nich sprzęt duży, brzydki, lecz na szczęście odporny na upadki. O ile dużo czasu nie zajęło grupie rozpracowanie mechanizmu włączenia aparatu, tak nikt nie pomyślał o tym, by sprawdzić, czy rolka z filmem znajduje się w środku. Większość nawet nie wiedziała o istnieniu tak ważnej części. Kolejnym szokiem okazał się brak podglądu wykonanego zdjęcia, ale najbardziej młodzież dobił fakt konieczności wywołania filmu w punkcie fotograficznym. Po podsumowaniu większość przyznała, że woli korzystać z nowej, cyfrowej technologii, a zdjęć analogowych nie posiada w ogóle w swoich domach.

0
Źródło: Slashgear.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.