Giętki Samsung Galaxy pojawi się w przyszłym roku!

Już od kilku lat obiecuje się nam elastyczne telefony, jednak do tej na obietnicach się kończyło. No chyba, że uznamy LG G Flex za w pełni elastyczne urządzenie. Samsung w 2015 chce to zmienić.
Autor: John Miller / Cnet

Autor: John Miller / Cnet

Nie wiemy co prawda, czy elastyczny smartfon od Samsunga będzie kolejnym modelem z rodziny Galaxy, jednak to nie jest najważniejsze. Według planów koreańskiego producenta, Samsung chce w przyszłym roku wyprodukować ok 500 tysięcy elastycznych smartfonów, wyposażonych w elastyczny ekran, którego prototyp mogliśmy obejrzeć po raz pierwszy 2 lata temu. Nowe urządzenie otrzyma prawdopodobnie równie giętką, jak ekran baterię, którą Samsung chwalił się w październiku.

Zapowiadana produkcja na poziomie 500 tysięcy egzemplarzy rocznie sugeruje, że Samsung w przyszłym roku chce dopiero przetestować rynek i sprawdzić, czy konsumenci rzeczywiście potrzebują nowego, giętkiego typu smartfonów. Ciekawe, czy ta ostrożność okaże się skuteczna.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.