„Hardcore” – pierwszy na świecie film akcji kręcony z perspektywy pierwszej osoby

W ubiegłym roku Illya Naishuller - reżyser amator - wykonał teledysk kręcony z nietypowej perspektywy pierwszej osoby. Pomysł spodobał się Internautom (40 milionów wyświetleń) i zdolny filmowiec podjął się próby nakręcenia pełnometrażowego filmu akcji. Pierwsze efekty możemy podziwiać już teraz!

Nie liczcie na żadną głębię ani skomplikowaną fabułę pełną intryg. Hardcore będzie po prostu ostrą rozwałką – czymś, z czym gracze mają na co dzień do czynienia. Film opowie o Henrym – wskrzeszonym cyborgu, który musi uwolnić swoją żonę i zarazem stwórcę w jednej osobie z rąk tyrana obdarzonego telekinetycznymi mocami. W misji rozgrywającej się w ciągu jednego dnia w Moskwie protagoniście pomoże Jimmy – w tej roli Sharlto Copley znany z Dystryktu 9 czy Elizjum.

Produkcję wspiera Timur Bekmabetov – reżyser „Nocnej Straży” i serii „Wanted”. Zdjęcia zostały już zakończone, jednak potrzebne są środki finansowe na postprodukcję i udźwiękowienie. Dlatego Naishuller postanowił wystartować z kampanią w serwisie Indiegogo. Cyfrowa wersja filmu ma kosztować 25$, jednak jeśli twórca zbierze 250 tys. dolarów „Hardcore” zobaczymy także w kinach.

0
Źródło: Indiegogo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.