iTray – uwolnij swoje ręce od tabletu

Niektóre pomysły zgłaszane na Kickstartera wyglądają zabawnie, jednak w dość celny sposób uświadamiają nam, że w dzisiejszych czasach wiele osób nie może się obejść bez elektronicznych gadżetów. iTray to własnie taka koncepcja.

Tablety stały się nieodłączną częścią naszego życia, ale ze względu na swoje rozmiary nie zawsze korzysta się z nich komfortowo. Trzymając urządzenie w jednej dłoni, na stojąco nie możemy chociażby wygodnie używać klawiatury. Tu właśnie z pomocą przychodzi iTray. Jest to pokrowiec ochronny z paskami, który przewieszamy sobie przez ramię. Konstrukcja etui pozwala na ustawienie tabletu w pozycji poziomej przez co korzystanie z niego na stojąco ma być znacznie wygodniejsze.

iTray posiada też kieszonkę mieszczącą ładowarkę czy dodatkowe akcesoria. Pokrowiec może też posłużyć jako podstawka. Docelowo został stworzony pod iPady, ale pomieści też tablety innego rodzaju (wymiary etui to: 17,14 x 24,76 x 2,5 cm). iTray ma kosztować 79 dolarów, ale na Kickstarterze można zamówić go w przedsprzedaży już za 29 dolarów. Jeśli kampania się powiedzie pierwsze egzemplarze dojadą do klientów jeszcze przed świętami.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.