Której drużynie kibicuje Microsoft?

Klub piłkarski Real Madryt oraz Microsoft ogłosiły strategiczną współpracę. Microsoft, jako strategiczny partner technologiczny jednego z najpopularniejszych na świecie klubów piłkarskich, w ciągu kolejnych czterech lat obowiązywania umowy będzie odpowiedzialny za szereg inicjatyw oraz dostarczenie rozwiązań technologicznych, których szczegóły poznamy w nadchodzących miesiącach.

Najważniejszym zadaniem, jakiego podejmie się Microsoft będzie stworzenie nowej platformy cyfrowej, która pozwoli ponad 400 mln fanów zespołu na całym świecie m.in. odbywać wirtualne wycieczki po stadionie przed, w trakcie i po każdym wydarzeniu oraz oglądać wszystkie mecze zespołu w dowolnym czasie oraz miejscu. Nowe usługi i rozwiązania będą dostępne na komputerach PC, tabletach, smartfonach, a także urządzeniach typu wearable. W ramach współpracy zawodnicy Realu Madryt oraz kadra szkoleniowa zespołu zostanie wyposażona w tablety Surface Pro 3.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.