LG Flex 2 zostanie pokazane już w styczniu

LG Flex jest niezwykłym smartfonem, w dużej mierze ze względu na oryginalny, wygięty ekran. Jeśli coś wiemy o jego następcy na pewno, to właśnie to – jego wyświetlacz też będzie w jakiś sposób zakrzywiony.

Według nieoficjalnych informacji, jakie coraz częściej pojawiają się na rynku, premiera LG Flex 2 może mieć miejsce już podczas targów CES 2015, które odbędą się na początku stycznia. Druga generacja zakrzywionego smartfonu LG również będzie wyposażona w giętki ekran typu P-OLED, ale będzie on miał nieco mniejszą przekątną (obecnie – 6 cali). Wzrosnąć ma za to jego rozdzielczość – zamiast 720×1280 pikseli pierwszej generacji (na zdjęciu powyżej) możemy spodziewać się wyświetlacza Full HD (1080×1920 pikseli).

Drugą ciekawostką, której możemy się spodziewać, ma być „samonaprawialna” obudowa telefonu. Oznacza to, że nie będziemy musieli martwić się drobnymi zarysowaniami czy mikroskopijnymi uszkodzeniami, natomiast oczywiście nie to, że smartfon LG stanie się odpornym na wszystkie nieszczęścia supermanem.

System? Oczywiście Android, oczywiście w wersji 5.0 Lollipop. Cóż, teraz zatem pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i sprawdzić, czy te ciekawe pogłoski okażą się prawdziwe…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.