Nie masz kontroli nad FOV w Far Cry 4? Wiemy, że spiraciłeś grę!

Wielu pecetowych użytkowników najnowszej produkcji Ubisoftu narzeka na oficjalnych forach i kontach społecznościowych, na brak regulacji ostrości pola widzenia (FOV). Twórcy śmieją im się w nos, bo problem dotyczy tylko pirackich kopii...

Trzeba być niebywale bezczelnym by piracić grę, a potem narzekać na nią na oficjalnych kanałach społecznościowych. Ale tak właśnie zachowało się wielu posiadaczy nielegalnych kopii Far Cry 4. W odpowiedzi na zarzuty Alex Hutchinson, dyrektor kreatywny Ubisoftu, odpowiedział poniższym tweetem:

Uczciwi użytkownicy otrzymali bowiem patch w dniu premiery, który naprawia opisany wyżej problem.

Far Cry 4 został ciepło przyjęty przez pierwszych graczy. Udało mu się uciec przed błędami technicznymi z jakimi walczy do tej pory drugi wielki tytuł Ubisoftu – Assassin’s Creed: Unity, choć także nie jest idealnie. Niektórzy użytkownicy nie otrzymali jeszcze bonusów z edycji przedpremierowych, a wersja pecetowa działa niestabilnie na niektórych kartach graficznych.

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.