Nowe szaty webowego Binga

Przeznaczona dla przeglądarek internetowych wersja Binga właśnie zmieniła swój wygląd. Od teraz jej charakterystyczne tła wypełniają całą powierzchnię wyświetlacza tapetami w rozdzielczości 1080p.

Jednym z estetycznych wyróżników webowego Binga jest prezentowanie codziennie nowego, zdaniem Microsoftu niesamowitego zdjęcia w tle. Do tej pory na międzynarodowej wersji tej wyszukiwarki to zdjęcie prezentowane było nie na całej powierzchni ekranu. Teraz to się zmienia, również i na polskiej edycji Binga.

Na tym jednak nie koniec zmian. Niestety, polska wersja Binga otrzymała tylko jedną nowość, w przeciwieństwie do reszty wersji językowych. Jest to nowy, wygodny skrót na górze ekranu do dwóch usług Microsoftu. Jedną z nich jest Outlook, a więc poczta elektroniczna, drugą zaś jest Office Online, czyli darmowa, przeglądarkowa wersja pakietu biurowego.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.