Nowy Gmail dla Androida obsłuży wszystkie nasze konta

To już pewne – nowa wersja klienta poczty firmy Google przeznaczona dla systemu Android (nie tylko 5.0) pozwoli na integrację wszystkich naszych kont pocztowych w jednej aplikacji.

Gmail 5.0 dla Androida obsłuży wszystkie typu kont pocztowych – nie tylko z końcówką gmail lub utworzonych w serwisie Google’a, ale także pocztę Microsoftu, Yahoo i każdą inną obsługującą protokoły IMAP lub Exchange. W praktyce – po prostu każdą. To duża, rewolucyjna zmiana, choć warto przy okazji pamiętać, że podobną funkcjonalność oferują też zwykle aplikacje klienta poczty samego systemu Android.

Drugą zmianą jest nowy interfejs aplikacji o nazwie Material Design. Dużo w nim czerwieni, pojawił się też boczny, wysuwany panel nawigacyjny, który znacznie ułatwia obsługę programu.

Nowa wersja Gmail-a ma już wkrótce trafić do Sklepu Play, ale jeśli nie możecie się doczekać tego, by ją wypróbować, możliwe jest już ściągnięcie aplikacji w wersji APK pod tym adresem.

0
Źródło: androidpolice.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.