Nowy zwiastun Batman: Arkham Knight

Warner Bros. Interactive Entertainment opublikowało dziś pierwszy z trzech materiałów prezentujących rozgrywkę w grze Batman: Arkham Knight. Można w nim zobaczyć jak Batman w trakcie akcji w ACE Chemicals poznaje swojego nowego wroga, którym jest Arkham Knight.

Batman: Arkham Knight poprowadzi wielokrotnie nagradzaną trylogię Batman: Arkham do epickiego finału. Tworzona wyłącznie dla konsol nowej generacji i komputerów PC gra Batman: Arkham Knight wprowadzi też po raz pierwszy w serii grywalny Batmobil. Ten oczekiwany z niecierpliwością nowy element rozgrywki, w postaci legendarnego pojazdu, połączony zostanie z uznaną przez graczy mechaniką serii Batman: Arkham. Dzięki temu gra zaoferuje najwierniejsze wrażenia bycia Batmanem podczas przejazdu ulicami i szybowania na niebie nad Gotham City. W finale Batman mierzy się z największym zagrożeniem dla miasta, którego poprzysiągł bronić, kiedy to Strach na Wróble powraca, by zjednoczyć superzłoczyńców z Gotham i na zawsze pozbyć się Batmana.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.