PGA: Jak Gordon bił rekord Guinessa

Kim jest Gordon? Niby każdy wie. Człowiek, który ustanowił nowy rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową, ale co poza tym?

Od początku organizatorzy Kinguin World Record jak i sam Gordon podkreślali, że przygotowania trwały pond 3 miesiące i zakładały nie tylko treningi poprawiające kondycję fizyczną, ale również ćwiczenia systemu snu czy opracowanie pełnowartościowej diety. Z infografiki dowiemy się, że Gordon przez okres bicia rekordu zjadł sporo pomarańczy, a na sen przeznaczył zaledwie 5 godzin.

Gordon wielokrotnie podkreślał, że Sniper Elite III: Afrika nie była jego ulubioną grą. Nie był ekspertem. Jednak w trakcie bicia rekordu ta sytuacja się zmieniała. Nie dość, że poznał elementy gry, które sprawiły, że Sniper spodobał mu się bardziej niż przed rekordem, to jeszcze zapowiedział, że od tej pory będzie grał w nią zdecydowanie częściej! Gordon rozegrał 291 meczy i zabił w nich 1751 przeciwników zaliczając przy tym 361 headshotów! A jego najdłuższy strzał oddany został z odległości ponad 290 metrów.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.