Pierwszy epizod przygodowej Gry o Tron z datą premiery

Debiutancki odcinek najnowszej gry przygodowej od Telltale Games, studia znanego z doskonałego The Walking Dead czy Wolf Among Us, pojawi się na komputerach PC już 2 grudnia. Dzień później tytuł będzie dostępny dla PS4, Xbox One i Xbox 360. Najdłużej poczekają użytkownicy iOS i PS3. Gra pojawi się tam odpowiednio 4 i 9 grudnia.

Gra tworzona jest na licencji serialu HBO dlatego nie zabraknie znanych z ekranu aktorów (Peter Dinklage, Natalie Dormer, Lena Headay). Akcja rozegra się pomiędzy wydarzeniami z trzeciego i piątego sezonu i dotyczyć będzie rodu Forresterów, który został pominięty w telewizyjnej opowieści. Historia zostanie przedstawiona z perspektywy pięciu osób, których wybory wpłyną na cały ród Forresterów. W grze zwiedzimy także znane miejsca – Królewską Przystań czy Mur.

Niewątpliwie jest to gratka dla fanów cyklu „Pieśni Lodu i Ognia”, a także wszystkich miłośników gier przygodowych z trudnymi wyborami w tle.

0
Źródło: IGN
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.