Pokaz Androida 5.0 Lollipop na Samsungu Galaxy S4

Nie jest to jeszcze finalna wersja najnowszego systemu mobilnego firmy Google, ale jej działanie i tak wygląda już bardzo obiecująco.

Jak zaznaczają redaktorzy portalu Sammobile, którzy otrzymali do testu Samsunga Galaxy S4 z zainstalowanym systemem Android 5.0 Lollipop, nakładka TouchWiz działa teraz wyraźnie szybciej i płynniej – po prostu bardzo dobrze. A może być jeszcze lepiej, ponieważ test bazował na oprogramowaniu w wersji kodowej LRX02E, podczas gdy wersja finalna ma nosić oznaczenie LRX21M.

Można też zauważyć, że zmieniony został nieco wygląd podstawowych aplikacji systemowych, takich jak telefon, kontakty, wiadomości, a nawet kalkulator czy zegar. No i oczywiście cieszy fakt, że cała ta demonstracja odbywała się na starszej wersji „okrętu flagowego” wśród smartfonów Samsunga – koreański producent potwierdza tym samym sygnał, że nowe wersje Androida są opracowywane nie tylko dla najnowszych modeli jego telefonów i tabletów.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.