Powstaje gra w uniwersum Ghost in the Shell

Japoński, cyberpunkowy kryminał, wydany najpierw w formie komiksu, później jako seria filmów animowanych dla wielu jest dziełem idealnym pod każdym względem. Sami Wachowscy przyznali, że to właśnie ta seria stała się główną inspiracją ich największego dzieła - trylogii "Matrix".

Jeśli chodzi o GiTS-a to aż prosi się o solidnego RPG-a, lub fabularną grę akcji poruszającą wątki skutków połączenia człowieka i maszyny. Niestety, na nic takiego nie możemy jeszcze liczyć. Powstająca w Południowej Korei gra będzie bowiem sieciową strzelanką, w której lokacje znane z uniwersum zostaną przekształcone w mapy, na których będziemy toczyć pojedynki. Tytuł pojawi się na komputerach PC w pierwszej połowie przyszłego roku i choć nie wiadomo czy będzie oparty na modelu F2P, to potwierdzono już obecność mikrotransakcji. Nie wiadomo też, czy gra ukaże się poza rynkiem azjatyckim.

0
Źródło: Kotaku
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.