Samsung Galaxy Note 4 Dual SIM

Amerykanie uwielbiają pickupy, a Chińczycy smartfony z dwoma slotami na karty SIM. Być może dlatego specjalna wersja Samsunga Galaxy Note 4 Dual SIM wchodzi właśnie na chiński rynek. Na razie tylko na chiński...

Jak to zwykle bywa, wersja z dwoma slotami na karty SIM nie różni się specjalnie od zwykłego Samsunga Galaxy Note 4. Specyfikacja techniczna stoi na najwyższym poziomie: 5,7-calowy ekran Quad HD (2560×1440 pikseli) w technologi Super AMOLED, Snapdragon 805 (4 rdzenie, 2,7 GHz), 3 GB RAM, 32 GB pamięci, 16-megapikselowa matryca w głównym module aparatu oraz akumulator o pojemności 3220 mAh.

Warto zaznaczyć, że drugi slot obsługuje jedynie łączność 2G, więc nie możemy używać tego smartfona w wariancie dwóch równoprawnych kart SIM służących do wszystkiego – rozmów telefonicznych i przesyłania danych.

Telefon ma wejść na chiński rynek jeszcze w tym miesiącu. Nie ma natomiast informacji na temat jego późniejszej dostępności w innych krajach.

0
Źródło: sogi.com.tw
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.