Tailio – inteligentna… kuweta dla kotów

Rozwój technologii pomaga nie tylko zadbać o nas samych, ale także o naszych czworonogów. Mamy inteligentne obroże, dzięki którym nasz pies nigdy się nie zgubi, oraz podajniki, dzięki którym zdalnie możemy nakarmić naszego pupila. Tailio to gadżet, który pomoże zadbać o zdrowie mruczących przyjaciół.

Tak naprawdę Tailio nie jest kuwetą, a jedynie wagą, którą umieszczamy pod właściwym pudełeczkiem. Urządzenie zbiera informacje na temat wagi naszego pupila oraz jego zachowań. Dane te wysyłane są następnie do aplikacji na smartfonie, która analizuje je pod odpowiednim kątem i dostarcza właścicielowi pożądanych informacji.

Posiadając bazę statystyk aplikacja szybko zareaguje, gdy zachowanie kociaka odbiegnie od normy, dzięki czemu będziemy mogli w lepszy sposób zadbać o jego zdrowie. Takie informacje przydadzą się weterynarzowi w przypadku wystąpienia choroby.

Tailio został już sfinansowany z pomocą Kickstartera. Tam też można kupić urządzenie w przedsprzedaży za kwotę 99 dolarów.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.