Tinen: polska wtyczka, z którą nie trzeba się szarpać

Tinen to polska firma z Ostrowa Lubelskiego. Jej produkt zdobył srebrny medal na niemieckich targach innowacji i już wkrótce może stać się światowym hitem.

Zasada działania nowej wtyczki jest banalnie prosta. Polacy do tradycyjnej konstrukcji dodali przycisk, dzięki któremu ich wtyczkę można wyciągnąć z gniazdka jedną ręką – bez szarpania, wyrywania gniazdek i innych problemów. Wystarczy wcisnąć przycisk i jedną ręką, bez żadnego problemu wyjąć wtyczkę z gniazdka.

Polacy zapewniają, że ich wynalazek nie jest droższy w produkcji od tradycyjnych wtyczek. Wynalazek został już objęty globalnym patentem – mamy nadzieję, że producenci elektroniki użytkowej zainteresują się nowym rozwiązaniem i zaczną stosować je masowo w swoich produktach.

Niezależnie jednak od tego, wtyczka trafiła już do sprzedaży. Jeśli potrzebujecie nowego kabla zasilającego, kliknijcie tutaj.

0
Źródło: tinen
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.