Twórcy Fusion 7 udostępniają jego darmową wersję

Może nie jest to darmowa gra, jednak mamy nadzieję, że ta wiadomość was zainteresuje. Firma Blackmagic Design postanowiła przetestować nowe podejście, jeśli chodzi o branżę oprogramowania wykorzystywanego w produkcjach filmowych i udostępniła darmową wersję swojego oprogramowania do tworzenia efektów specjalnych.

Darmowa wersja jest oczywiście odrobinę okrojona. Jednak twórcy zapewniają, że te ograniczenia nie są tak bardzo istotne z punktu widzenia początkujących filmowców i małych wytwórni filmowych. Plan Blackmagic Design polega na tym, żeby każdy kto chce nauczyć się profesjonalnych efektów filmowych, mógł robić to kompletnie legalnie, nie płacąc ani złotówki za specjalistyczne oprogramowanie. Ci najlepsi i tak w końcu albo przejdą do dużych wytwórni (które program już mają, albo kupią), albo otworzą własne firmy, gdzie standardem stanie się Fusion.

Jeśli w waszych postanowieniach noworocznych znajduje się nabycie nowej umiejętności związanej z branżą filmową, to nauka tworzenia efektów specjalnych brzmi całkiem atrakcyjnie. Darmowy Fusion 7, oraz materiały szkoleniowe dla początkujących dostępne są na oficjalnej stronie oprogramowania: https://www.blackmagicdesign.com

0
Źródło: bmd
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.